Welcome, visitor! [ Login

Numara sorgula

Genel 8 Temmuz 2019

Numara denince hemen akla gelir, acaba nedir; tabiki 118. Yılların eskitemediği telefon servisi şimdi yeni numarasıyla sizlerle. CSI gibi andoid programlarına ihtiyacın olmadan tamamen güvenilir yöntemlerle numaradan isim sorgulama yapabilirsin. Hiçbir uygulama indirme ve sadece 118’i arayarak hemen numaradan isim sorgula. Üstelik ücretsiz. Ücretsiz numara sorgulama, ücretsiz numaradan isim sorgulamak için 118’i araman yeterli. Seni arayanı geri arama yapmadan öğrenebilirsin.

Bir telefona bakıyor. Şüpheye düştüğün zaman beş dakikada seni aydınlatıyoruz. Hemen arayarak merakını gider. Güvenlik gerektiren durumlarda büyük önem arz ediyor. Kimseye güvenemediğiniz bu dönemde seni arayanın dolandırıcı olmadığını nereden bileceksin. 118’i arayarak hemen öğren ve bilmediğin kişiyse arama! Tüm bilemediğin numaralar için numaradan isim sorgulatabilirsiniz. Çaldır kapat yapan çeteler için geri araman onlara para kazandırıyor. Bu nedenle 118 ile güvenli bir şekilde yoluna devam edebilirsin.

1607 total views, 0 today

İsimden Numara Sorgula

Genel 8 Temmuz 2019

Günümüzde herkes birkaç yılda bir telefon değiştirir oldu. Herkes eski numarasını kapatarak yeni numarasına geçiyor, sabit telefonlar dahil hep bir tüketim halinde. Durum böyle olunca eski komşunu, dostunu yada ihtiyacın olan kişiyi bulmak zor bir hal alıyor. Ancak üzülme, isimden numara sorgulamanın duayen numarası 118 ile istediğin an ücretsiz sorgulama yapabilirsin. Aramak istediğin kişinin şehri, adı soyadı ile yeni numarasını izin verdiyse öğrenebilirsin. Telefon rehberinden silindi ve o kişinin numarasını bilmiyorsun. Hiç sorun değil

Hemen ara ve arkadaşına bağlan. Kayıp durumlarında, telefonunu bilmediğin kişiler için hemen bağlan. Sorunsuz bir erişim sağla. Canlı konuşarak hemen istediğin kişiye ulaş. İsimden numara sorgulamak için üyelik ve kayıt ücreti gerekmez. Eskisi gibi sadece arama yapmanız yeterli. Ayrıca tüm gsm firmalarını dahil öğrenebilirsiniz. Artık unutuldum, kimseye ulaşamıyorum derdi kalmasın. Eski dostlarını ve özlemlerini yad etmek için tek yapman gereken aramak ve hemen ulaşmak.

1017 total views, 0 today

Bilinmeyen Numaralar Servisi

Genel 8 Temmuz 2019

Bilinmeyen numaralar servisi telefon bazlı bir hizmettir. Sadece numaradan isim sorgulama ve isimden numara sorgulama değil, size en yakın hastane, postane, eczane, banka, acenteler ve işletmelerin konumunu ve ulaşımını sağlar. Bilmek istediğiniz her şeyin cevabını veriyoruz. Yalnız kalmayın. Bilinmeyen numaralar servisi yanı başınızda. Merak ettikleriniz ve daha fazlası için yanınızdayız. Sadece arayarak bilinmeyen numaralar servisinden dakikası çok ucuza faydalanabilirsiniz. Öğrenmeniz için abonelik yada kayıt ücreti gerekmez.

Telefonunuz için özel ayarlara gerek yoktur. Sabit telefon dahil 7/24 arayabileceğiniz bir servistir. Tüm 118 servislerinin kullandığı ortak veritabanından bilgiler çekilir ve sizlere sunulur. Uygun fiyata aradığınız numaraya ulaşarak rahat edeceksiniz. İnternetiniz bittiğinde ve yolda kaldığınızı düşünüyorsanız size en yakın istasyonları ve ulaşmak istediğiniz emniyet güçlerini söylüyoruz. Kaybolmak yok sadece 118 var. Her an her yerden arayabileceğiniz servisimiz müşteri memnuniyetini vaat ediyor.

1464 total views, 1 today

Bilinmeyen numaralar

Genel 8 Temmuz 2019

Numara bulmak isteyen herkesin uğrak noktası olan bilinmeyen numaralar servisinde kayıp ve ulaşmak istediğin tüm kurum ve kişileri bulacaksın. BTK onayı ile hizmet veren bilinmeyen numaralar tüm 118 firmalarının kullandığı kaynaktan veriyi alır ve size sunar. Ancak uygun fiyata servis verdiği için daha çok tercih edilmektedir. Canlı görüşme sağlayarak hemen aradığınız numarayı öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisi ile daha hızlı aradıklarınızı bulacaksınız. Telefondan telefona hemen bağlanabilirsiniz.

Özledikleriniz ve merak ettiklerinizi bilinmeyen numaralar ile bulabilirsiniz. Gece gündüz demeden ulaşım sağlayarak sevdiklerinizi öğrenebilirsiniz. Bir ihtiyacınız olduğunda 118 hemen yanınızda. Acil durumlarda hastane, eczane, güvenlik güçlerini hemen bağlayalım ve en yakın konumunu bildirelim. Aklınıza hiçbir çözüm gelmiyorsa hep yanınızda olduğumuzu bilin. 118 ile gece gündüz demeden hep yanınızdayız.

679 total views, 1 today

Bilinmeyen Numara 7/24

Genel 10 Temmuz 2019

Arkadaşlarını yada eski komşularını özledin. Ya da ünversite arkadaşlıkları. Peki ya askerlik dostları? Her birinin ayrı bir yeri var kalbinde. Kiminin ismini bile unuttun. Unutamadıkların da var değil mi? Hayat yollarınızı ayırsa da birgün tekrar buluşmak istediğinizde bilinmeyen numaralar sizi bekliyor. Dostlarına kavuşmak istediğin an özlemlerin içinde kalmasın. Hemen arayarak ad soyad ve şehir bildirerek istediğin arkadaşına ulaşabilirsiniz. Geniş veritabanında yer alan kayıtlardan en güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen numaralarda tüm arkadaşlarınız ve geçmişiniz yer alıyor. Arayarak hemen bulmaya başlayabilirsiniz. Sadece arayarak işine yarayacak pek çok bilgiyi bulabilirsin. En yakın hastane, sağlık ocağı, eczane, petrol ofisi, oteller, spa merkezleri, telefon tamircileri, çilingirler ve daha pek çok konum seni bekliyor. Bilinmeyen numaralar güvenilir bilgiler elde edeceksiniz. İnternetiniz kalmadığında her zaman yanınızdayız. Kendinizi sıkışmış hissetmeyin. Her zaman yanınızda ve arkanızdaız. Bilinmeyen numaralar merkezi.

574 total views, 0 today

Ücretsiz Numara Bul

Genel 9 Temmuz 2019

İnternette dahi arasak bulamadığımız kişi yada kurum telefon numaraları olabiliyor. Ayrıca bulduklarımız da kapanmış numaralar olabiliyor. Doğru ve güvenilir bilgileri nasıl bulabiliriz? Cevabı çok basit. İşi ehline bırakın. 118 bilinmeyen numaralar ile ücretsiz numara bulabilirsiniz. Tonlarca para ödemenize gerek yok. Sadece konuştuğunuz dakikayı ödeyin. Türkiye’deki tüm telefonların veri tabanına dahil olduğunu unutmayın. Her an her yerden bağlaabileceğiniz ücretsiz numara bulma servisi ile güvenilirliği sağlıyoruz. Gerçek güvenilir numara sağlayan bilinmeyen numaralarda ücretsiz istediğiniz numarayı isteyebilirsiniz. Sadece numara değil numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz. Telefonunuzdan hiçbir uygulama indirmeye gerek kalmadan hemen sorgulama yapın. Ne kısa mesaj nede hiçbir ayar gerekmiyor. Sadece aramanız yeterli. İnternette kimin olduğu belli olmayan numaralar yerine güvenilir numaralar sağlıyor. Her an güncelleme işlemlerini gerçekleştirerek GSM fark etmeden tüm numaraları sana getiriyor. Denemeye değer.

827 total views, 1 today

Yılların Eskitemediği Hizmet

Genel 9 Temmuz 2019

Bir zamanlar sadece tek numaradan hizmet eden 118 hattı şimdi onlarca varyasyona sahip. Ancak arasındaki hizmet farkı ve kalite konusundaki tutarsızlıklar insanların akıllarında soru işareti bırakyor. Günümüzde neye inanacağı diye düşünüyorsanız size en güvenilir 118 numaralarnı sunacağız. Güvenerek konuşabileceğiniz bilinmeyen numaralar servisinde en güvenilir bilgileri bulacaksınız.

Herkesin sorduğu soru tüm cep telefonu numaralarını bulabilir miyiz? Tabiki tüm cep telefonu numaralarını bulabilirsiniz. Sürekli yenilenen hatlar zamanla sistemimize düşmektedir. Arayarak isim söyleyerek kişinin numarasına erişebilirsiniz. Yasalar bilinmeyen numaralarda paylaşım yapmak istemeyen kişiler için istisna yapmıştr. Bunun dışında herkesin numarasını bulabilirsiniz. Sürekli güvendiğiniz ve her zaman aradığınz 118 numaralar sistemi tüm yeteneklerini artırarak devam etmiştir ve hizmetine devam etmektedir.

1171 total views, 2 today

DOSTLARININ YENİ TELEFONLARI

Genel 8 Temmuz 2019

Eski dostlarını yada kuzenlerini bulmak mı istiyorsun? Yıllardır süren arkadaşlığınız evlilikten sonra uzaklaşmayla son bulmuşsa yaşlandıkça artık tekrar buluşmanın gerektiğini anlıyorsunuz. Şehirler arası uzak olanlar daha iyi anlar özlemi. Şimdi özlem giderme vakti. Yaşlandıkça zamana inat eski dostlarını topla ve bir buluşma ayarla. Bunun öncesinde arkadaşlarının numaralarının 118 den bulabilirsin. Sosyal medya kullanmayanları

bile bulacaksın. Bilinmeyen numaraların ardından en güzel yerde buluşma ayarlayabilirsin. Herkese özel restoranı bulmak için de bize danışabilirsin. Anılar ne kadar değerli değil mi? Seni özleyen dostlarıla geçirdiğin her saniyen çok özelmiş. Şimdi anlıyorsan hemen harekete geç. Canlı konuşarak tüm arkadaşlarını topla. Kuzenler sadece benzetme, ilkokul arkadaşların, ortaokul arkadaşların, lise arkadaşların ve üniversite. Hepsini bulabilirsin. Bilinmeyen numaralar ile ortamın sosyal kelebeği olacaksın.

559 total views, 0 today

AKILLI TELEFONLARA GÜVENME

Genel 8 Temmuz 2019

Akıllı telefonlarınızın kim aradığını gösteren uygulamalarıyla güvende olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Bir dönem oldukça popüler olmuş, ardından kimsenin indirmemesini tavsiye ettiği bu uygulamalarla hem özel bilgileriniz hem rehberinizdeki isimlerden olabilirsiniz. Akıllı telefonlarda çok özel resimleriniz çalınabilir, ses dinlemesi yapılabilir. Bunun için tasarlandılar. Peki siz nasıl öğreneceksiniz sizi arayan numarayı? Tabiki eski yöntemlerle. Bilinmeyen numaralar 118 ile tüm seni arayan numaraları söylüyoruz.

Kimseyi geri aramak zorunda değilsin. Senin için güvenli yol eski mağara adamlarının yolu. İnsan için teknoloji geliştikçe aslında özgürlüğünden oluyor. Kimsenin seni incitmesini isteme, bilinmeyen numaralar ile seni arayan ismi öğren. Telefon dolandırıcılarından haberdar ol. Tanımadığın kişiyi geri aramak zorunda değilsin. Sana ulaşmak isteyen zaten geri arayacaktır. Denemeye değer. Hemen ara, şansını yakala

579 total views, 1 today

ÖZLEM GİDERMEK ZOR DEĞİL

Genel 8 Temmuz 2019

Yıllar geçtikçe unuttuğu geçmişi gelir insanın aklına. Eski dostları, yediği içtiği ve yanından hiç ayrılmayacak sandığı dostları, bir kahveyi paylaştığı insanlar, fedakarlık yaptıkları, komşuları, arkadaşları, üniversite dostlukları, asker arkadaşları ve daha kim bilir neler neler. İnsanı ne değiştirir derseniz deneyimler derdik ama yaş aldıkca da değişir. Gençliğinde zaman bulamadığın dostlarının yüzünü son bir kez görmek istersin. Sağlığın bozulmadan bir an önce seslerini duymak ve helallik almak istersin.

Bu nedenle yanındayız. Bilinmeyen numaralar ekibi sana komşunu, akrabanı, dostunu getirecek. Özlediğinde hemen ara ve sana getirelim. Aklına gelen herkesi bulabilirsin. Herşey senin elinde. Söyle torununa ve senin için bulsun numarayı. Hayatın tadını çıkarma sırası sende. Düşünmeden ara. Dakikası çok ucuza isimden numara sorgulama yaparak özlemini gider. Bazen bir numara herşeyden daha özel.

476 total views, 1 today

EN YAKIN HASTANE

Genel 8 Temmuz 2019

Her zaman başımıza gelmez ama geldiği zaman bir anda dona kalırız. Kaza, yangın, ani hastalanmalar ve bayılmalarda akla ilk gelen hemen hastane. Elinizde otomobiliniz varsa ve acil ekipleri yetişemeyecekse siz kurtarmak istersiniz hastanızı. Nerede hastane varsa oraya götürürsünüz. Ancak büyük şehirlerde hastane nerede nasıl gidilir pek bilinmez. Size en yakın hastaneyi bulmak bu yüzden önemlidir. En kısa sürede yetişmek için birinin size yardımcı olmasına izin verin. Hemen yanı başınızdaki hastaneyi biz söyleyelim. Bilinmeyen numaraların bu özelliği çok bilinmese de hayat kurtarıcıdır. Hastaneye ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. İsterseniz en yakın hastaneden ambulans yönlendirelim. Neden olmasın? Uzaktan gelene kadar hemen ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen numaralarda sadece numara öğrenme değil, acil durumlar için de size yardımcı oluyoruz. Kendinizi kenara sıkışmış değil güçlü hissedin. Çünkü yanınızda biri var.

663 total views, 0 today

Alo Numara Sorgula

Genel 8 Temmuz 2019

Yolda kaldığınızda, tamirci gerektiğinde ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Telaşlanmaktan kendinizi alamıyorsanız bir dakika düşünün. Hiçbir şey aklınıza gelmiyorsa 118 bilir. Size en yakın tamirciyi yollayalım mı, ambulans çağıralım mı, yada itfaiye. Teknis servis de yönlendirebiliriz. İhtiyacınıza göre çözüm kapınızda. Başınız derde düşünce heder olmanıza gerek yok. Hemen arayın ve sizin için en uygun çözümü biz sunalım. Hastane ihtiyacınızda size en yakın hastaeyi bağlayalım. Ayrıca nöbetçi eczaneye mi ihtiyacınız var, arayın biz söyleyelim. En pratik çözümlerle 118 alo numara sorgulama yanı başınızda. Her an her yerde numara sorgulama işlemleriniz için yanınızdayız. Ayrıca lokasyon gerektiren sorunlarda da yanınızdayız. En yakın hastane, çilingir, tamirci, postane, istasyon ve daha fazlasını sunuyoruz. İnternet nimetini sonuna kadar kullanıp tüm aradıklarınızı getiriyoruz. Gerisi ise size mutlu olmak düşüyor. Denemeye değer değil mi? Alo numara sorgula her zaman yanınızda.

1258 total views, 0 today

Numaradan isim sorgula

Genel 8 Temmuz 2019

Seni arayan numarayı mı merak ediyorsun? Güvenlik gerekçeleriyle geri aramakta tereddüt ediyorsan ve bir an önce öğrenmek istiyorsan işte sana fırsat. Bilinmeyen numaralar ile hemen sorgula. Numaradan isim sorgulama yapmanın en ucuz yöntemi ile hemen öğren. İsmini kaybettiğin ve numarası kalan kişileri geri arama yapmak zorunda kalmadan öğrenebilirsin. Dakikası çok ucuza hemen yeni arama gerçekleştirebilirsiniz. Bilinmeyen numaraların numaradan isim sorgulama özelliğini sms üzerinden ve webden gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlıkla sohbet ederek dakikası pahalı diye düşünmenize gerek yok. Hemen arayarakulaşabileceğiniz numaradan isim sorgulama servisi ile daha güvenli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Android ve ios uygulamarının bilgilerinizi çalması ve rehberinizde kayıtlı tüm numaraları ele geçirmesine göz yummayanlardansanız daha güvenli bir yol olan 118 ile bilinmeyen numaralar dünyasında aradığınızı daha ucuza bulabilirsin. Kim güvensiz ortamlarda bilgilerini çaldırsın ki? Güvenilir bir sorgulama yapma hepinizin hakkı.

643 total views, 1 today

Page 1 of 21 2
 • Numara sorgula

  by on 8 Temmuz 2019 - 0 Comments

  Numara denince hemen akla gelir, acaba nedir; tabiki 118. Yılların eskitemediği telefon servisi şimdi yeni numarasıyla sizlerle. CSI gibi andoid programlarına ihtiyacın olmadan tamamen güvenilir yöntemlerle numaradan isim sorgulama yapabilirsin. Hiçbir uygulama indirme ve sadece 118’i arayarak hemen numaradan isim sorgula. Üstelik ücretsiz. Ücretsiz numara sorgulama, ücretsiz numaradan isim sorgulamak için 118’i araman yeterli. Seni […]

 • İsimden Numara Sorgula

  by on 8 Temmuz 2019 - 0 Comments

  Günümüzde herkes birkaç yılda bir telefon değiştirir oldu. Herkes eski numarasını kapatarak yeni numarasına geçiyor, sabit telefonlar dahil hep bir tüketim halinde. Durum böyle olunca eski komşunu, dostunu yada ihtiyacın olan kişiyi bulmak zor bir hal alıyor. Ancak üzülme, isimden numara sorgulamanın duayen numarası 118 ile istediğin an ücretsiz sorgulama yapabilirsin. Aramak istediğin kişinin şehri, […]

 • Bilinmeyen Numaralar Servisi

  by on 8 Temmuz 2019 - 0 Comments

  Bilinmeyen numaralar servisi telefon bazlı bir hizmettir. Sadece numaradan isim sorgulama ve isimden numara sorgulama değil, size en yakın hastane, postane, eczane, banka, acenteler ve işletmelerin konumunu ve ulaşımını sağlar. Bilmek istediğiniz her şeyin cevabını veriyoruz. Yalnız kalmayın. Bilinmeyen numaralar servisi yanı başınızda. Merak ettikleriniz ve daha fazlası için yanınızdayız. Sadece arayarak bilinmeyen numaralar servisinden […]

 • Bilinmeyen numaralar

  by on 8 Temmuz 2019 - 0 Comments

  Numara bulmak isteyen herkesin uğrak noktası olan bilinmeyen numaralar servisinde kayıp ve ulaşmak istediğin tüm kurum ve kişileri bulacaksın. BTK onayı ile hizmet veren bilinmeyen numaralar tüm 118 firmalarının kullandığı kaynaktan veriyi alır ve size sunar. Ancak uygun fiyata servis verdiği için daha çok tercih edilmektedir. Canlı görüşme sağlayarak hemen aradığınız numarayı öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar […]